درباره ما | پاکت

پاکت

درباره پاکت

چند سال پیش، هنگامی که کارهای ما (در زمینه های دیزاین و برندینگ) زیاد شده بود و همچنین میخواستیم بخش های کاری خود را توسعه بدهیم، به دنبال استخدام تعدادی نیروی متخصص برای کار تمام وقت، دورکار و نیز برون سپاری برخی پروژه ها به فریلنسر ها بودیم. بعد از استفاده و بررسی راه های آنلاین و افلاین، در مدت زمان طولانی و تجربه سختی ها و هزینه های گوناگون، نتوانستیم نیروی کار مطلوب خود را پیدا کنیم. کم کم متوجه کمبودها، نیازها، مشکلات و سختی های فرایند استخدام و سپردن پروژه به فریلنسرها و توسعه کسب و کارها شدیم. بعد از جلسات مختلف و هم اندیشی، تصمیم گرفتیم بخشی جدید تشکیل شود که به صورت تخصصی به این مسئله بپردازد و با نیازسنجی و ارائه راهکارها، استراتژی مناسبی برای کم کردن این مشکل ارائه کند که خیری عمومی در بر داشته باشد.

با توجه به این وجه از تجربه زیستی خود، با تحقیق و بررسی نیازها و ارزیابی راهکارهای مشابه خارجی، کم کم ایده ی اولیه پاکت، شکل گرفت. در ادامه، وبسایت پاکت با هدف سازماندهی کردن تمام نیازهای شغلی و کسب و کار که به آسانی در دسترس همه مردم باشد، با امکان ارتباط بدون واسطه و بدون کارمزد میان کارفرماها، نیروهای کار، کسب و کارها و فریلنسرها، طراحی و پیاده سازی شد.

سایت پاکت

مرجع نیازمندی های شغلی، جویای کار و آگهی کار در بهترین شرکت های معتبر در ایران

امروزه، گستردگی و تنوع کسب و کارها، و نیز ناشناخته بودن بسیاری از فرصت ها و امکانات موجود، پیچیدگی ها و دردسرهای زیادی را برای ما ایجاد میکند. پایگاه های آنلاین واسطه ای، گاهی سبب میشود که بسیاری از فرصت های کسب و کار مطلوبمان را از دست بدهیم. یا برای استخدام افراد مورد نظرمان هزینه کنیم و مدتها منتظر بمانیم. همچنین برای پیدا کردن کارفرما، گرفتن پروژه و کار فریلنسری، معرفی تخصص و توانمندی های خود به دیگران، باید انرژی، زمان و هزینه های زیادی را اختصاص بدهیم. یا بخواهیم با کسب و کارهابی شراکت یا همکاری داشته باشیم و از آنها بی اطلاع باشیم. علاوه بر اینها، به دلیل نبود سایت جامع تخصصی کسب و کار، از خیلی امکانات اطرافمان جهت توسعه فردی و شغلی، پروژه ها، دوره های آموزشی و تخصص های روز بی خبر میمانیم. با در نظر گرفتن این موارد و دیگر موضوعات ارزیابی شده،پایگاه مجازی تخصصی نیازمندیهای کار، کاریابی و استخدام بی واسطه پاکت، با معماری اطلاعات طبفه بندی شده جامع و آسان، طراحی و راه اندازی شد که بدون هیچ کارمزدی همه زمینه های مرتبط با کسب و کار را پوشش دهد.

سایت پاکت چیست

فریلنسر و گرفتن پروژه آنلاین در بازارکار

آگهی های استخدامی جدید، کسب و کار، خدمات آموزشی و کاریابی بدون واسطه در سایت تخصصی پاکت

پاکت، به عنوان جامعترین وبسایت تخصصی آگهی های کسب و کار بی واسطه، با ساده سازی، شفافیت، و بدون کارمزد، ارتباط میان کارفرما، صاحبان مشاغل، متخصصان، کارآفرینان، آموزشگاه ها، کارجویان و فریلنسرها را تسهیل کرده و به شما کمک میکند تا در هر شرایط با هر امکاناتی که هستید، به راحتی از طریق وبسایت و اپلیکیشن، بتوانید در کوتاه ترین زمان و با کمترین سختی به شرایط مطلوبتان در فضای کسب و کار برسید. وبسایت و اپلیکیشن پاکت، در راستای اهداف داخلی و بین المللی خود و بهترشدن تجربه کاربران، همواره توسعه خواهد یافت.

با پاکت، همه کار دارند